Kursy i szkolenia zawodowe.

Prowadzimy szkolenia i kursy zawodowe na terenie całej Polski. Nasza oferta dotyczy zarówno zgłoszeń grupowych, pracowniczych jak i indywidualnych. Dla zgłoszeń grupowych organizujemy je bezpośrednio u pracodawcy.

Termin i miejsce szkolenia dostosowane są do państwa potrzeb. Jako firma zajmujemy się wszystkimi formalnościami w zakresie składania dokumentacji i wniosków o sprawdzenie odpowiednich kwalifikacji, a także wyznaczania terminu egzaminu przed komisją podległą właściwemu ministerstwu np. UDT lub komisją SEP.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców  posiadających odpowiednie kwalifikacje dydaktyczne oraz uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w dogodnych dla państwa miejscach i terminach. Terminy egzaminów państwowych wyznaczane są przez właściwe komisje państwowe.

Szkolenia prowadzone są w sposób elastyczny i dostosowany do specyfiki pracy u danego pracodawcy. Szkolenia mogą odbywać się również w weekendy. Dla zgłoszeń grupowych istnieje możliwość negocjacji ceny! W ramach szkolenia kursanci otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe niezbędne i zarazem pomocne do pozytywnego zdania egzaminu.

 

Kursy zakończone egzaminem przed Urzędem Dozoru Technicznego UDT:

kurs wózki widłowe

kurs na ładowarki teleskopowe

kurs obsługi podestów ruchomych (tzw.  zwyżki )

kurs operatora żurawi HDS

kurs obsługi suwnic

kurs obsługi dźwigów towarowych – osobowych

kurs obsługi podnośników koszowych

kurs obsługi wciągarek i wciągników

kurs obsługi żurawi stacjonarnych warsztatowych i przyściennych

 

Kursy zakończone egzaminem przed komisją IMBiGS:

 

kurs obsługi koparki

kurs obsługi koparko-ładowarki

kurs obsługi ładowarki

 

Kursy zakończone egzaminem przed komisją SEP:

Grupa 1 – elektroenergetyczna,
Grupa 2 – cieplna,
Grupa 3 – gazowa.

 

Kursy pozostałe zakończone wydaniem certyfikatu:


kurs hakowego sygnalisty

kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

kurs bezpieczna wymiana butli gazowej

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.