Operator suwnicy sterowanej z kabiny -  kat. I S

Operator suwnicy hakowej ogólnego przeznaczenia sterowanej z poziomu roboczego -  kat. II S

 


Szkolenie kandydatów do obsługi suwnic.

- odbywa się w formie kursu, kurs składa się z wykładów i części praktycznej, kończy się egzaminem państwowym, zdawanym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

- po zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego kursant otrzymuje świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Uczestnik przystępujący do kursu powinien mieć :

-  ukończone 18 lat

- ukończoną co najmniej szkołę podstawową

- miesięczną praktykę przy obsłudze suwnicy odpowiedniego typu

- stan zdrowia (potwierdzony orzeczeniem lekarskim) umożliwiający wykonywanie pracy na powyższym urządzeniu
prac

Celem kursu obsługa suwnic jest przygotowanie uczestników do uzyskania kwalifikacji do bezpiecznej obsługi tych urządzeń.

Czas trwania szkolenia to 35 godzin lekcyjnych.


Zapraszamy!

 

tel. 15 819 31 92

fax 15 819 31 90

tel. kom. 602 154 269

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PROFESJONALIZM DOŚWIADCZENIE WIEDZA GWARANCJA JAKOŚCI USŁUG

TAGI:

Promocyjne szkolenia na suwnice Sandomierz, Promocyjne szkolenia na suwnice Tarnobrzeg, Promocyjne szkolenia na suwnice Opatów, Promocyjne szkolenia na suwnice Gorzyce, Promocyjne szkolenia na suwnice Stalowa Wola, Promocyjne szkolenia na suwnice Ostrowiec Świętokrzyski, Promocyjne szkolenia na suwnice Nisko, Promocyjne szkolenia na suwnice Radomyśl, Promocyjne szkolenia na suwnice Sokołów Małopolski, Promocyjne szkolenia na suwnice Osiek, Promocyjne szkolenia na suwnice Staszów, Promocyjne szkolenia na suwnice Połaniec